Zapraszamy do wspólnego biegania !!!

To już VIII edycja „Jesiennych Biegów Ulicznych Od Karolka do Karola”. Biegniemy dla zdrowia i w hołdzie Świętemu Janowi Pawłowi II w dniu 16.10.2015 r.

Organizatorzy biegów: Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Łapach i Stowarzyszenie Szkoła bez Barier w Łapach serdecznie zapraszają wszystkich uczniów szkół z Gminy Łapy, Rodziców, mieszkańców Łap do czynnego udziału w biegach i do kibicowania.

Wszyscy uczestnicy otrzymują pamiątkowe medale, za pierwsze 3 miejsca puchary. Wśród uczestników każdej kategorii będzie losowana nagroda rzeczowa – niespodzianka. Biegi rozpoczną się rundą honorową dla wszystkich chętnych, szczególnie zapraszamy Rodziców, nauczycieli, mieszkańców Łap, opiekunów grup przyjezdnych – wszystkich, którym jest bliski sercu Święty Jana Paweł II.

Szczegółowe informacje: regulamin, program minutowy w załączeniu. Na wszystkich uczestników i kibiców czeka przepyszna grochówka i gorąca herbata.

Serdecznie zapraszamy!

w imieniu organizatorów

dyrektor szkoły

PROGRAM BIEGU ULICZNEGO "OD KAROLKA DO KAROLA"