Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Dobiegł końca rok szkolny 2015/2016. Rozpoczęły się upragnione, nie tylko dla dzieci i młodzieży, wakacje i czas urlopów. Dnia 24 czerwca, po Mszy Świętej odprawionej w kościele Świętego Krzyża w Łapach cała społeczność szkolna spotkała się na uroczystym zakończeniu roku szkolnego. O godzinie 9.15 odbyła się uroczystość  zakończenia roku szkolnego klas I - VI. Na akademię przybyli rodzice i przedstawiciele władz samorządowych.

Dyrektor szkoły p. Andrzej Rogowski dokonał podsumowania roku szkolnego: sześciu uczniów uzyskało indywidualne Stypendium Burmistrza Łap: Agata Galent, Daria Zdrodowska, Julita Kalinowska, Michał Krassowski, Wiktoria Kul, Patrycja Falkowska, a zespołowe Stypendium Burmistrza Łap: Martyna Dzienis, Zuzanna Sawicka, Wiktoria Rutkowska, Julia Jabłońska, Maja Grochowska, Sandra Brzozowska, Aleksandra Cimoch, Alicja Woroszył, Kinga Grodzka, Gabriela  Kopacewicz, Wiktoria Kopacewicz, Piotr Kobylarz, Krystian Markowski, Damian Nadolny, Krzysztof Kulesza, Kacper Łapiński, Krystian Łapiński, Jakub Kruszewski, Jakub Demiańczuk, Matusz Kul,  stypendium Stowarzyszenia Szkoła Bez Barier: Oleg Sinkiewicz, Michał Klasa, Kamil Łupiński. Tytuł „Absolwenta Roku” otrzymały uczennice Wiktoria Kul i Patrycja Falkowska.

Podczas uroczystości odbyło się też przekazanie sztandaru szkoły uczniom  klas piątych. Wyróżniono poczet sztandarowy, który wielokrotnie reprezentował szkołę na uroczystościach miejskich, kościelnych, wojewódzkich. Wręczono książki za osiągnięcia w zespole wokalnym, nagrody za aktywną pracę w Samorządzie Uczniowskim.

Nagrody książkowe otrzymali uczniowie wzorowi ze wszystkich klas IV-VI:

KLASA IV A: Oliwia Demiańczuk, Gabriela Dzielnicka, Piotr Kobylarz, Karolina Kocińska, Julia Łuba, Paweł Olech, Piotr Płoński

KLASA IV B: Magdalena Dworakowska,  Jakub Kamiński, Stanisław Kuryś, Karolina Lulko, Magdalena Łapińska, Karolina Różyc, Hubert Sekula, Julia Serwin, Julia Stypułkowska, Kamil Tołoczko, Julia Zajkowska, Gabriela Zalewska, Joanna Zduńczyk

KLASA IV C: Marcin Choma, Kinga Grodzka, Piotr Grodzki, Krzysztof Kulesza, Piotr Niewiński, Natalia Sienkiewicz-Komarzewska, Alicja Woroszył

KLASA V A: Krzysztof Gołaszewski, Magdalena Maleszko, Kamil Perkowski, Dawid Migas

KLASA V B: Agata Galent, Maciej Kruszewski, Aleksandra Łapinska I, Wiktoria Ryś, Magdalena Witkowska, Daria Zdrodowska

KLASA VI A: Natalia Jaroszewska, Julita Kalinowska, Aleksandra Koszczuk, Julita Kowalewicz, Agata Łapińska, Aleksandra Łapińska, Julia Trzaska

KLASA VI B: Jan Bancerewicz, Ewelina Dębek, Hubert Gołaszewski, Tomasz Kostro, Mateusz Kozicz, Michał Krassowski, Wiktoria Kul, Kacper Mróz, Julia Płońska, Hanna Pochodowicz, Zuzanna Sawicka, Natalia Wojewódzka

KLASA VI C: Patrycja Falkowska, Julia Jabłońska, Bartosz Kostro, Kamil Zajkowski

Uczniom, którym niewiele brakowało do miana wzorowego ucznia ufundowano nagrody: Wiktoria Bagińska, Klaudia Ślesińska, Mateusz Kul, Kamila Kubiak, Aleksandra Łapińska, Paula Wojciula, Łapińska Gabriela, Aleksandra Cimoch.

Pan dyrektor Andrzej Rogowski  podziękował za współpracę Rodzicom, nauczycielom za trud włożony w naukę i wychowanie dzieci, a uczniom życzył słonecznych wakacji i odpoczynku. Zwrócił szczególna uwagę i zaapelował do wszystkich o bezpieczne spędzanie wakacji! By we wrześniu wszyscy wrócili do szkoły cali, zdrowi, wypoczęci i szczęśliwi. Po spotkaniu z wychowawcami klas, wszyscy udali się na zasłużone wakacje.