WIOSENNE ŚPIEWANIE W SP 1 ŁAPY

Dnia 11 maja 2016 r. odbyła się w Szkole Podstawowej nr 1 kolejna edycja konkursu „Wiosenne śpiewanie”. Impreza ta od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów klas młodszych. Śpiew jest jedną z najbardziej lubianych przez dzieci form artystycznego wyrazu. Młodsze dzieci śpiewają chętnie i przy różnych okazjach. Łatwo zapamiętują teksty i melodie.

W drodze eliminacji klasowych wyłoniono reprezentantów do konkursu ogólnoszkolnego, który odbył się w dwóch kategoriach:

·        „Piosenką witamy wiosnę”

·        „Polskie przeboje w naszym wykonaniu”

W pierwszej kategorii zwycięzcami zostali:

1.     Bartek Gołaszewski kl. IIIb

2.     Julia Zdancewicz  kl. Ia

3.     Patryk Matysiewicz  kl. IId

Wyróżnienie  -   Michał Danilczuk  kl. IIIa

W kategorii polski przebój punktowane miejsca przyznano:

1.     Maja Zdrodowska  kl. IIc

2.     Maja Mieczkowska  kl. Ia

3.     Aleksandra Łapińska  kl. IIIc

Wyróżnienie  – Gabriela Gołaszewska  kl. IIa

Występy solistów przeplatane były pokazami układów choreograficznych w wykonaniu utalentowanych artystów naszej szkoły z grupy tanecznej   prowadzonej przez panią  Iwonę Szustak.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców działającej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Łapach za ufundowanie nagród dla wszystkich uczestników konkursu.

Gratulujemy udanych występów!