SOWY 2016 ROZDANE!

2 czerwca 2016 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o tytuł „Mądrej Sowy”. Jak co roku, przebiegał według zasad telewizyjnego teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Wzięło w nim udział 9 reprezentantów klas trzecich, którzy zostali wyłonieni w drodze dowolnie przeprowadzonych eliminacji klasowych. Zawodnicy w trzech rundach zmagali się z pytaniami z zakresu edukacji wczesnoszkolnej o różnym stopniu trudności. Musieli wykazać się nie tylko wiedzą zdobytą w szkole, ale także umiejętnością przewidywania i dobrą strategią. Ważne było też opanowanie uczniów, umiejętność pokonania tremy, a także odrobina szczęścia w „trafianiu w pytania”.

Po emocjonującej „walce” laureatami szkolnego konkursu zostali:

1 miejsce – Julia Dakowicz  kl. IIIb

2 miejsce – Miłosz Zatyka  kl. IIIc

3 miejsce – Justyna Goszkowska  kl. IIIc

Zwycięzcy otrzymali statuetki „Mądrej Sowy”, pozostali uczestnicy konkursu – pamiątkowe medale.

Gratulujemy!

Organizatorzy konkursu