Podziękowanie za dar serca

Stowarzyszenie  Szkoła  bez Barier w Łapach składa serdeczne podziękowanie wszystkim ofiarodawcom za dary jakie złożyliście do koszyków podczas naszej zbiórki żywności pt. „Świąteczna paczka". Naszą akcję prowadziliśmy w sieci sklepów PSS ”SPOŁEM” .

Zarządowi PSS „SPOŁEM”  serdecznie dziękujemy za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki. Zebraliśmy bardzo dużo produktów spożywczych: mąka, kasza, olej, cukier, konserwy, makarony, słodycze itp. Obdarowaliśmy paczkami 52 rodziny ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łapach. Dzięki Państwa hojności sprawiliśmy tym ludziom ogromną radość, przywróciliśmy wiarę w bezinteresowną pomoc, a może i w Św. Mikołaja.

Dziękuję członkom Stowarzyszenia Szkoła bez Barier i uczniom z  naszej szkoły, a szczególnie tym najmłodszym z klasy III a za zaangażowanie w zbiórkę pt. ”Świąteczna paczka”.

Stowarzyszenia Szkoła bez Barier w Łapach