WYKAZ PODRĘCZNIKÓW KLASA VI

OBOWIĄZUJĄCY WYKAZ PODRĘCZNIKÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

KLASA VI

JĘZYK POLSKI

1.       E.Horwath, A.Żegleń- „Słowa z uśmiechem” Literatura i kultura wyd.WSIP.

2.       E.Horwath, A.Żegleń-„Słowa z uśmiechem”Nauka o języku i ortografia, część 1,2 wyd.WSIP.

HISTORIA

1.       W. Surdyk-Fertsch, B.Olszewska- „My i historia” podręcznik,wydawnictwo PWN.

2.  W. Surdyk- Fertsch,B.Olszewska- „My i historia” zeszyt ćwiczeń, wydawnictwo PWN.

MATEMATYKA

1.       Matematyka z kluczem podręcznik do klasy 6 autorzy M.Braun, A.Mańkowska, M.Paszyńska    Nowa Era.

2.       Zeszyt ćwiczeń do matematyki dla klas 6szkoły podstawowej część 1 i 2 „Matematyka z kluczem”

JĘZYK ANGIELSKI

1. Tim Falla, Paul A. Davies, Paul Shipton, Sylwia Wheeldon, Paul Shipton- Steps In English 3 (podręcznik  i  ćwiczenie ) Oxford University Press.  (podręczniki można zakupić od uczniów klas VI ,  ćwiczenia  zakupić w księgarni )

PRZYRODA

1.       Podręcznik „Nowa Era ’’, autorzy J. Stawacz , F. Szlajfer, H. Kowalczyk.

2.       Zeszyt ćwiczeń „Tajemnicy przyrody” cz. I i II Nowa Era autorzy: M. Mańska , M. Marko-Worłowska , D. Marszał , J. Stawacz.

RELIGIA

1.       Tajemnice BOGAtego życia. Wydawnictwo Jedność

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

1.Klik-Plik IV-VI , Zajęcia komputerowe w szkole podstawowej. Podręcznik +CD