Dyrektor Szkoły

mgr Andrzej Rogowski

nauczyciel dyplomowany

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V-ce Dyrektor Szkoły

mgr Danuta Roszkowska

nauczyciel dyplomowany

 

 

 

NA SPOTKANIE Z DYREKTOREM SZKOŁY MOŻNA SIE UMÓWIĆ W GODZ.

Poniedziałek  10.30 – 16.00

Wtorek  10.30 – 16.00

Środa  07.30 – 14.00

Czwartek  07.30 – 14.00

Piątek  10.30 – 15.00

Tel. 85 715 24 19

e-mail: sp1.sekretariat@wp.pl

 

DYŻURY ZASTĘPCY DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. PAPIEŻA JANA PAWŁA II W ŁAPACH W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

Poniedziałek  07.30 – 12.00

Wtorek  07.30 – 13.00

Środa  10.30 – 16.00

Czwartek   10.30 – 15.00

Piątek  07.30 – 14.00


 

KADRA PEDAGOGICZNA

 


 

  1. Rogowski Andrzej                            dyrektor szkoły, matematyka

  2. Roszkowska Danuta                        z-ca dyrektora szkoły, przyroda

  3. Bagińska Aldona                              klasa terapeutyczno-rozwojowa 

  4. Bokina Barbara                                edukacja wczesnoszkolna

  5. Cal Bożena                                        przyroda

  6. Czarniawska Elżbieta                      biblioteka

  7. Dargiewicz Dorota                           edukacja wczesnoszkolna

  8. ks. Rowiński Jacek                           religia

  9. Drozdowska Beata                          historia

  10. Dworakowska Hanna                      religia

  11. Dworakowska Urszula                    muzyka

  12. Gąsowska Renata                           edukacja wczesnoszkolna

  13. Grodzka Monika                               klasa terapeutyczno-rozwojowa

  14. Jabłoński Dariusz                             wychowanie fizyczne

  15. Kamińska Jolanta                            edukacja wczesnoszkolna

  16. Kozikowska Monika                         edukacja wczesnoszkolna

  17. Krassowska Beata                           zajęcia komputerowe

  18. Kropiewnicka Agnieszka                 edukacja wczesnoszkolna

  19. Livinsky Pavol                                   język angielski

  20. Łapińska Bożena                              zerówka

  21. Łapińska Ewa                                    biblioteka

  22. Łapiński Jacek                                   wychowanie fizyczne

  23. Łapińska Małgorzata                        matematyka

  24. Łopieńska Beata                               edukacja wczesnoszkolna

  25. Łapszo Alicja                                     edukacja wczesnoszkolna

  26. Łukaszuk Ewa                                    rewalidacja

  27. Masiak Maria                                      świetlica

  28. Moczulska Alicja                                język polski

  29. Niewińska Ewa                                  edukacja wczesnoszkolna

  30. Niewińska Katarzyna                        wychowanie fizyczne

  31. Niwińska Renata                                przyroda, pedagog specjalny

  32. Perkowska Bożena                            edukacja wczesnoszkolna

  33. Polakowska Bożenna                        zerówka

  34. Popławska Katarzyna                       język polski, logopeda

  35. Raciborska Alicja                               historia                                    

  36. Roszkowska Maria                             rehabilitacja ruchowa

  37. Rydzewska Jolanta                           edukacja wczesnoszkolna

  38. Rząca Marta                                      świetlica

  39. Smoktunowicz Jolanta                     zajęcia komputerowe

  40. Sopek Joanna                                    świetlica

  41. Supronowicz Joanna                        język angielski

  42. Styrnik Justyna                                 język angielski

  43. Szczypiorska Edyta                          pedagog szkolny, przysposobienie do życia w rodzinie

  44. Szustak Iwona                                  edukacja wczesnoszkolna

  45. Truskolaska Dorota                          język polski

  46. Tyszka Danuta                                  rewalidacja

  47. Twarowska Beata                             edukacja wczesnoszkolna

  48. Wróblewska Beata                           religia

  49. Wrzos Magdalena                             język polski, logopeda

  50. Zdrodowska-Karkosz Agnieszka    plastyka, zajęcia techniczne

  51. Zdrodowska Ewa                               edukacja wczesnoszkolna