„Czytaj książeczki i miej same piąteczki”…

Światowy Dzień Pluszowego Misia w tym roku obchodziliśmy pod hasłem „Miś zachęca do czytania”. Powstały piękne prace plastyczne, w których Miś zaprasza uczniów naszej szkoły do korzystania z biblioteki i czytania książek. Jak co roku pluszowi ulubieńcy dzieci pomieszkiwali w bibliotece - mieli  okazję do poczytania nowości z projektu „Książki naszych marzeń.”  Z jednej z nich pt. „Miś Marcyś uczy dzieci dobrego zachowania”  cenne wskazówki przekazały dzieciom do naśladowania. Wszystkich, którzy chcieliby zapoznać się z zasadami dobrego wychowania zapraszamy do biblioteki.

Prace plastyczne uczniów zostały nagrodzone.

Dwa pierwsze miejsca otrzymała Izabela Kamińska ucz. Kl. IIIA oraz Wojciech Zduńczyk uczeń kl. IA.

II miejsce otrzymał Bartosz Babiński ucz. Kl. IIB.

Dwa trzecie miejsca przyznano Przemysławowi Laskowskiemu ucz. kl. IC oraz Gabrieli Murawskiej ucz. kl. IA.

Wyróżnienia otrzymali: Aleksandra Budzisz kl. IA, Maja Zdrodowska kl. IIC, Jan Józef Pilch kl. IIA, Natalia Laskowska kl. IIC, Jakub Polak kl. IIC, Wiktor Krasowski kl. IIB, Miłosz Zatyka kl. IIIC, Julia Roszkowska kl. ID . Za hasło promujące czytelnictwo wyróżnienie otrzymała Wiktoria Moczulska ucz. kl. IID.

„Czytania nadszedł czas, niech czyta każdy z Was”

Ewa Łapińska i Elżbieta Czarniawska.