KONKURS OZDÓB WIELKANOCNYCH 2016

ROZSTRZYGNIĘTY

1.CELE KONKURSU:

·         Pobudzanie aktywności twórczej dzieci

·         Podtrzymywanie tradycji i zwyczajów naszego regionu - Podlasia

2. WARUNKI UCZESTNICTWA:

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas I - III

·         Uczniowie wykonują samodzielnie dowolną techniką - ozdobę wielkanocną z wykorzystaniem różnych materiałów ( np.: pisankę, kraszankę, palmę, zdobione styropianowe jajko, zwierzęce symbole Wielkanocy – baranek, kurczątka, króliczki, itp)

·         Wszystkie prace powinny mieć dołączoną metryczkę:

o    Imię i nazwisko ucznia,

o    klasa

·         Prace przesłane na konkurs nie podlegają zwrotowi i zostaną przekazane na kiermasz świąteczny

3. TERMIN:  Prace można składać w terminie od 1  do 15 marca 2016 r.  świetlicy szkolnej.

 

 

WYNIKI:

 

 

Komisja w składzie:

1.    mgr Agnieszka Zdrodowska Karkosz

2.    mgr Joanna Sopek

3.    mgr Danuta Tyszka

4.    mgr Elżbieta Czarniawska

Na konkurs wpłynęło 47 prac i wszystkie prace zostały docenione i nagrodzone.

 

I miejsce

1.    Budzisz Aleksandra I a

2.    Januszkiewicz Julia I a

3.    Jastrzębska Klaudia III c

II miejsce

1.    Zduńczyk Wojciech I a

2.    Lewandowska Wiktoria III c

3.    Krawczyk Aleksandra I c

4.    Krawczyk Wiktoria III c

5.    Serwin Emily III c

III miejsce

1.    Mieczkowska Maja I a

2.    Zdancewicz Julia I a

3.    Płoński Sebastian I a

4.    Zdrodowska Maja II c

5.    Murawska Gabriela I a

IV miejsce

1.    Jarecka Oliwia I d

2.    Wądołowska Julia III c

3.    Jabłoński Filip I d

4.    Bratkowska Wiktoria III b

5.    Bilińska Izabela III b

6.    Goszkowska Justyna III c

WYRÓŻNIENIE

1.    Wasilewski Patryk III c

2.    Polowczyk Kacper III c

3.    Kulesza Michał I d

4.    Grochowski Szymon III b

5.    Wołpiuk Izabela III c

6.    Robieniek Aleksandra I b

7.    Wróblewska Aleksandra I a

UZNANIE ZA UDZIAŁ:

1.    Łapińska Zuzanna III d

2.    Wyszkowska Ewa III d

3.    Cudnik Klaudia III b

4.    Pękała Gabriela I a

5.    Roszkowska Julia I b

6.    Płoński Jakub III a

7.    Budzisz Weronika III b

8.    Murawa Monika I a

9.    Laskowska Natalia II c

10. Falkowska Diana I a

11. Choiński Adrian III b

12. Łapiński Mateusz III b

13. Modzelewski Filip I d

14. Mieczkowski Hubert I a

15. Adamska Magdalena I a

16. Dakowicz Julia III b

17. Mika Paulina I b

18. Pietrewicz Kamil III b

19. Łuba Patrycja III b

20. Dworakowski Wojciech I b

21. Kurowska Weronika III b

22. Mika Mateusz II a

Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za piękne prace i tak liczny udział w naszym konkursie.

Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się w świetlicy szkolnej w dniu 21 marca 2016r. o godzinie 12.00.