Ferie z harcerzami 2016

Uczniowie naszej szkoły bezpiecznie, ciekawie i aktywnie spędzili pierwszy tydzień ferii zimowych. Każdego dnia na uczestników zimowiska czekały nowe atrakcje , bo część zajęć prowadzona była przez harcerzy. Zaproponowali oni cykl zajęć  pod hasłem Harcerski Odlot , który niezwykle spodobał się naszym maluchom. Dzieci poznały pląsy, bawiły się w podchody, zabawy bieżne z odgadywaniem haseł, budowały kosmiczne place zabaw oraz wykonywały kosmiczną rakietę. Często bawiły się na sali gimnastycznej , gdzie organizowane były zabawy i konkurencje sportowe. Chętni uczniowie mieli możliwość rozwijania swoich zdolności podczas w zajęć plastycznych , informatycznych oraz grach planszowych. Dzieci miały możliwość zjedzenia ciepłego posiłku.  Humor i dobra zabawa dopisywała wszystkim uczestnikom zimowiska.

Uczestnicy zimowiska niezwykle aktywnie i atrakcyjnie spędzili czas na zimowisku w naszej szkole. Na koniec otrzymali pamiątkowe kubki, które będą przypominać im te mile spędzone chwile.

Organizator i opiekun ferii- Renata Gąsowska