Anioły

Dziękuję za okazane wsparcie i serce nauczycielom, uczniom, pracownikom naszej szkoły oraz rodzicom, którzy włączyli się w zbiórkę dla ośrodka ELEOS zajmującego się osobami bezdomnymi. Dzięki waszej pomocy udało się zebrać wiele potrzebnych artykułów i rzeczy osobom potrzebującym.

Akcja „Anioły” prowadzona była przy współpracy ze Szkołą Sp2 im Mikołaja Kopernika w Łapach w której nauczycielem koordynującym była Pani Urszula Maciejczuk, oraz z Warsztatami Terapii Zajęciowej w Białymstoku gdzie koordynatorem była Pani Agata Porowska. Do akcji włączyły się również prywatne firmy z naszego miasta.

Wszystkie Pięknie zapakowane paczki zawieźliśmy wspólnie  10 grudnia do siedziby ośrodka ELEOS przy ulicy Warszawskiej. Prezes Pan Marek Masalski, pracownicy i podopieczni Eleosu przyjęli nas z wielką radością i podziękowali za wszystkie prezenty życząc wszystkim MIŁOŚCI, POWRACAJĄCEGO DOBRA I RODZINNEGO CIEPŁA W CZASIE ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.

Ewa Łukaszuk

koordynator akcji Sp1 Łapy