„Jedynka” dziękuję SPONSOROM

Dnia 22-06-2016r w Szkole Podstawowej Nr1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Łapach odbyła się uroczysta gala wręczenia podziękowań sponsorom wspierającym działania szkoły. Dzięki pomocy i wsparciu naszych darczyńców udało się nam zorganizować:

- imprezy:    Jesienny Bieg Uliczny „OD KAROLKA DO KAROLA”,  Festyn Rodzinny  ZABAWA MIŁA W RODZINIE SIŁA

- pomoc wychowankom  Domu Dziecka w Krasnym

- wyremontować mieszkanie uczennicy naszej szkoły

- pomoc niepełnosprawnym przy zakupie sprzętu rehabilitacyjnego

doposażyć  szkołę w sprzęt i pomoce dydaktyczne.

Każdy z obecnych na uroczystości sponsorów otrzymał upominek: obraz namalowany przez naszych uczniów. Galę uświetniły występy wokalne i taneczne uczniów. Na koniec imprezy zaprosiliśmy wszystkich gości na pyszny tort, kawę i herbatę.

Wszystkim naszym sponsorom obecnym i tym, którzy nie mogli z różnych przyczyn być z nami  na gali  składamy serdeczne podziękowania i zapraszamy do dalszej współpracy.

Dyrektor,

Rada Pedagogiczna,

Samorząd Uczniowski,

Rada Rodziców,